Eram pe drum și mi s-a crăpat stopul, bine că aveam asta în mașină că sigur luam amendă. L-am pus rapid și m-a scos din situație. Îmi mai iau unul de rezervă.
-Marin Calinescu
Cumpărător verificat
Aveam farul crăpat jos și nu voiam să îl schimb complet. Am pus banda și chiar a ținut bine. Nu e perfect ca nou, dar arată mult mai ok și nu mai intră apă.
-Gheorghe Mitrache
Cumpărător verificat
L-am luat să-l am la nevoie și chiar mi-a prins bine. Îl țin în mașină, nu se știe niciodată.